BKS – GKS Warta Bolesławiecka 6:0

bks-mecz-gks-warta-boleslawiecka
istotne.pl 0 warta bolesławiecka, gks, bks bolesławiec

W sobotę 2 czerwca BKS rozgrywał mecz 28 kolejki. Przeciwnikiem bolesławian była drużyna z Warty Bolesławieckiej. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem BKS. W 24 minucie skutecznym uderzeniem z 30 metrów popisał się Jan Wojciechowski. W 42 minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Filipiak. Ten sam piłkarz, w 58 minucie, strzelił swoją drugą bramkę, wykorzystując niepewne wybicie piłki przez bramkarza gości. Trzy minuty później Krzysztof Janicki podał do Pawła Żmudzińskiego, a ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. W 81 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Kamuda. Wynik meczu na 6:0 ustalił w 88 minucie Jacek Bochnia, po akcji i dokładnym podaniu Józefa Pietrzaka. BKS Bobrzanie – GKS Warta Bolesławiecka 6:0 (2:0). W najbliższy czwartek, o godzinie 16:00, BKS będzie podejmował Czarnych Lwówek Śląski.

BKS: Kulesza – Bryłkowski, Pietrzak, Mucha (46' Janicki), Powroźnik, Filipiak (żk), Klimas, Wojciechowski (76' Głowacki), Żmudziński (82' Dzioba), J. Bochnia, Dzięgleski (65' Kamuda).

GKS Warta Bolesławiecka: Lisak – Kłonicki, Tofil (79' Biczak), Hyjek, Buchowski, Kapecki, Kobeluszczyk (83' Bigos), Naliński, Faltyn, Pyrka (80' Greszta), Członka.