BKS: zwycięstwo w kolejnym sparingu

bks-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl Mecz kontrolny BKS Bobrzanie – Chojnowianka Chojnów zakończył się zwycięstwem bolesławian 5:2. We wtorkowym sparingu BKS pokonał Stal Chocianów 3:1. W niedzielę mecz z Wartą Bolesławiecką.
istotne.pl 0 sparing, chojnów, chojnowianka chojnów, bks bolesławiec

W sobotę (30 lipca) BKS Bobrzanie rozegrał kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół legnickiej klasy okręgowej – Chojnowianka Chojnów. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach pogodowych (ciągłe opady deszczu). Mimo niesprzyjającej aury BKS pokonał gości z Chojnowa 5:2. Bolesławianie zwyciężyli po golach: Jana Wojciechowskiego (30 minuta), Łukasza Graczyka (38 i 49 minuta), Krzysztofa Szymańskiego (60 minuta) i Jacka Bochni (88 minuta).

Łukasz Filipiak walczy o piłkęŁukasz Filipiak walczy o piłkęfot. Marcin Zabawa

Skład BKS na sparingu z Chojnowianką: Bochnia B. – Kulesza (bramkarze) – Pietrzak, Kumoś, Mucha, Bochnia J., Powroźnik, Sworacki, Żmudziński, Wojciechowski, Głowacki, Świca, Filipiak, Graczyk.

Kolejny sparing ma odbyć się we wtorek (2 sierpnia). Tym razem przeciwnikiem BKS będzie Stal Chocianów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Spółdzielczej. Początek zaplanowano na godzinę 17:00.

Aktualizacja 2011-08-02 19:45

BKS pokonał Stal Chocianów 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jacek Bochnia (19 i 26 minuta) oraz Krzysztof Szymański (w 73 minucie). W zespole gości wystąpiło dwóch byłych graczy BKS: Łukasz Bednarz i Mirosław Kunz.

Skład BKS na sparingu z Chocianowem: Bochnia B. – Kulesza (bramkarze) – Pietrzak, Kumoś, Mucha, Rajchel, Bochnia J., Powroźnik, Sworacki, Żmudziński, Wojciechowski, Janicki, Głowacki, Świca, Filipiak, Szymański, Graczyk.

Przy piłce Józef PietrzakPrzy piłce Józef Pietrzakfot. Marcin Zabawa
Przy piłce Krzysztof JanickiPrzy piłce Krzysztof Janickifot. Marcin Zabawa

Mecz I rundy Pucharu Polski

Już w najbliższą niedzielę (7 sierpnia) BKS Bobrzanie rozegra mecz I rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem bolesławian będzie GKS Warta Bolesławiecka. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Warcie Bolesławieckiej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

(informacja: Marcin Zabawa)