Hotel Piast praktycznie zniknął

Hotel Piast praktycznie zniknął
fot. Krzysztof Gwizdała Wyburzono budynek po dawnym hotelu. Do końca przyszłego roku ma na jego miejscu stanąć galeria handlowa.
istotne.pl piast, budowa, hotel

Opuszczony budynek po byłym hotelu „Piast” straszył przez długi czas. Inwestor rozpoczął w końcu rozbiórkę. W ciągu tygodnia zniknął praktycznie cały budynek. Teraz teren będzie oczyszczany z gruzu.

Do końca 2012 roku na miejscu byłego hotelu ma powstać galeria handlowa. Inwestor, co dość dziwne, po wyrażeniu przez nas chęci wynajęcia pomieszczeń, nie odpisał, choć z nieoficjalnych informacji wiemy, że przedsiębiorcy o miejsca się nie biją. Podobno ma być Rossmann i POLOmarket. Są też chętne lokalne firmy, ale nie wiadomo dokładnie ile ich jest i w jakiej fazie są uzgodnienia.

Niedawno otwarty został za to dom handlowy przy ulicy Zgorzeleckiej. Działa tam już Rossmann. – Do końca września będzie sklep sportowy (Puma, Nike, Adidas), salon firmowy NEONET, autoryzowany punkt Cyfrowego Polsatu oraz Klinika Zdrowia i Urody Nantes – mówi Ryszard Paraciej, współwłaściciel budynku.

fot. KG
fot. KG
fot. KG
Rossmann już działa. Do końca września cały budynek zostanie oddany do użytku.Rossmann już działa. Do końca września cały budynek zostanie oddany do użytku.fot. KG

(informacja: KG)