Seniorzy BKS rozpoczynają ligowe zmagania

bks-bobrzanie-lotnik-jezow-sudecki-pilkarz-mecz
istotne.pl 0 sparing, bks bolesławiec

Dobiega końca zimowa przerwa w rozgrywkach jeleniogórskiej ligi okręgowej. Seniorzy BKS rozegrają swój pierwszy ligowy mecz w Bolesławcu. Już 17 marca (sobota), o godzinie 15:00, bolesławianie zagrają z Olszą Olszyną Lubańską. Ubiegłoroczny pojedynek drużyn zakończył się zwycięstwem BKS 5:0.

W czasie zimowej przerwy BKS rozegrał kilka sparingów. Bolesławianie pokonali Stal Chocianów 2:1 i Chojnowiankę Chojnów 4:2. Zwycięstwem BKS zakończył się także mecz kontrolny z Nysą Zgorzelec 5:1. W spotkaniu z Prochowiczanką Prochowice padł remis 4:4. Remis 1:1 padł także w meczu z Orkanem Szczedrzykowice. Natomiast w sparingu z GKS Iwiny BKS odniósł zdecydowane zwycięstwo 9:1. Czy wyniki sparingów przełożą się na wyniki w lidze? Czy BKS powróci do IV ligi jeszcze w bieżącym roku? Wszystko rozstrzygnie się na boiskach. Po rundzie jesiennej nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek.