Kolizja koło Kruszyna

Kolizja koło Kruszyna
fot. Marcin Zabawa W zderzeniu dwóch aut na szczęście nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji otrzymał mandat 250 zł i 6 punktów karnych.
istotne.pl kruszyn, kolizja

Do zdarzenia doszło we wtorek (18 maja) około godziny 9:00. Oba auta jechały od strony Kruszyna do Bolesławca. Kierowca samochodu Hyundai, podczas wyprzedzania, uderzył w bok skręcającego w lewo Volkswagena Golfa. W wyniku zderzenia Hyundai zjechał do przydrożnego rowu, zaś Golf zatrzymał się na chodniku. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja ustaliła, że sprawcą zderzenia jest kierowca samochodu Hyundai, który nieprawidłowo wyprzedzał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 250 zł. Otrzymał także 6 punktów karnych.

Kierowca Volkswagena skręcał w lewo na parking Centrum Ogrodniczego MeduzaKierowca Volkswagena skręcał w lewo na parking Centrum Ogrodniczego Meduzafot. Marcin Zabawa
Sprawca kolizji otrzymał mandat 250 zł i 6 punktów karnychSprawca kolizji otrzymał mandat 250 zł i 6 punktów karnychfot. Marcin Zabawa

Przekaż istotną informację

Sygnał o kolizji otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Jeżeli również posiadasz ważne informacje, wyślij SMS, zadzwoń lub napisz maila. Gwarantujemy anonimowość.

(informacja KPP Bolesławiec/ii)