SP nr 1 i SP nr 4 najlepsze w zawodach lekkoatletycznych

Lekkoatletki
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, mosir bolesławiec, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano w poniedziałek, 17 maja, na stadionie miejskim. W mistrzostwach wystartowało 300 lekkoatletów. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

• Diana Forster (SP w Nowogrodźcu) i Kacper Olszewski (SP nr 4) – w pchnięciu kulą
  • Eryka Baran i Dariusz Paleń (SP nr 4) – w rzucie piłeczką palantową.

Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP nr 1. Na drugiej pozycji uplasowały się lekkoatletki z Nowogrodźca, a na trzeciej – zawodniczki z SP nr 4. W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa z SP nr 4. Drudzy byli lekkoatleci z SP nr 1. Trzecią lokatę zajęli zawodnicy z Brzeźnika.

Organizatorami zawodów byli: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr, oraz MOSiR.