Przegrana BKS w Dzierżoniowie

Przegrana BKS w Dzierżoniowie
fot. BKS 2:0 dla gospodarzy – tak zakończył się mecz Lechia Dzierżoniów–BKS Bobrzanie. Nasz zespół jest coraz bliżej strefy spadkowej.
istotne.pl bks bobrzanie, lechia dzierżoniów

W środę (26 maja) seniorzy BKS rozegrali wyjazdowe z Lechią Dzierżoniów. Gospodarze są już niemal pewni awansu do III ligi. W meczu z BKS potwierdzili, że drugie miejsce w tabeli zajmowali nieprzypadkowo. Lechia pokonała BKS 2:0. Gole dla miejscowych zdobyli: Mateusz Kuriata z rzutu karnego i Łukasz Deneka. BKS w wiosennej rundzie gra bardzo słabo. Kolejna porażka zbliżyła nasz zespół do strefy spadkowej. Według Regulaminu Rozgrywek Seniorów DZPN "drużyny, które zajmą miejsca 13, 14, 15 i 16 spadają do odpowiednich klas okręgowych". BKS, z dorobkiem 29 punktów, zajmuje 10 miejsce w tabeli rozgrywek. O 2 punkty mniej mają Karkonosze Jelenia Góra. 25 punktów zgromadziły GKS Kobierzyce i Polonią Środa Śląska. Tabelę zamykają Chojnowianka Chojnów (18 punktów) i Ślęza II Wrocław (15 punktów).

Nasi piłkarze mają do rozegrania jeszcze 5 spotkań. Trenerem jest nadal Leszek Dulat. Jeżeli BKS nie zacznie wreszcie wygrywać widmo spadku stanie się realne. 2-go czerwca nasz zespół będzie podejmował GKS Kobierzyce.

(informacja ii)

Zobacz także

BKS Bobrzanie - oficjalna strona klubu

BKS Bobrzanie - strona nieoficjalna