Mecze ekstraklasy za złotówkę

Mecze ekstraklasy za złotówkę
fot. Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin S.A. przygotowało specjalna ofertę dla młodych kibiców „Bilet za złotówkę”. Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup szkolnych.
istotne.pl mecz, zagłębie lubin

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Zagłębie Lubin S.A. przygotowało specjalną ofertę. Zorganizowane wycieczki szkolne wejdą na mecze rozgrywane na Dialog Arena za symboliczną złotówkę od osoby.

Wstępy na mecze to nowe doświadczenie dla uczniów i nauka pozytywnego kibicowania ulubionej drużynie. – Uczniowie mogą przeżyć niezapomniane emocje, zobaczyć tysiące rozśpiewanych kibiców, którzy w kulturalny sposób dopingujących swój klub oraz poczuć prawdziwie czystą, sportową rywalizację – mówi Natalia Kalinowska, zajmująca się promocją oferty „Bilet za złotówkę”

Wstępy na mecze to nowe doświadczenie dla uczniówWstępy na mecze to nowe doświadczenie dla uczniówfot. Zagłębie Lubin

Kontakt w sprawie biletów za złotówkę: Robert Sadowski, telefon 76 7466864 lub 503 104 659, e-mail: robert.sadowski@zaglebie.kghm.pl.

Już dziś Zagłębie Lubin S.A. zaprasza na dwa mecze. Pierwszy odbędzie się 8 maja o 17:00 (Zagłębie Lubin vs Odra Wodzisław), drugi 11 maja o 19:00 (Zagłębie Lubin vs Korona Kielce).

Konkurs

Dla czytelników naszego portalu mamy trzy podwójne zaproszenia na powyższe mecze. Otrzymają je osoby, które pierwsze odpowiedzą na pytanie: z jakimi drużynami będą grać zawodnicy KGHM Zagłębie Lubin w dwóch ostatnich meczach w sezonie?

Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą naszego [ formularza kontaktowego ].

Konkurs rozstrzygnięty

W konkursie najszybciej odpowiedzieli: Daniel, Radek i Sebastian. Gratulujemy. Prawidłowa odpowiedź to: Korona Kielce i Lech Poznań.