Książę Persji: nocny pokaz przedpremierowy!

Książę Persji: nocny pokaz przedpremierowy!
fot. http://adisney.go.com/disneypictures/princeofpersia/ Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Książę Persji: Piaski Czasu”. Dla Czytelników portalu IstotneInformacje.pl mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.
istotne.pl forum, bok-mcc, kino, film

Film „Książę Persji: Piaski Czasu”, zrealizowany na podstawie bestsellerowej gry komputerowej, trafi na polskie ekrany 21 maja. Obraz będzie można obejrzeć w kinie Forum, i to w najnowszej technologii cyfrowej!

Pokaz największej filmowej przygody tego roku odbędzie się w nocy z 20 na 21 maja. Początek o 00:01. Bilety już do nabycia w kasie kina. Można je rezerwować na www.kino.boleslawiec.pl.

Uwaga, konkurs! Zakończony

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które za pomocą [ formularza kontaktowego ] odpowiedzą na pytanie: Jak nazywa się aktor, który gra księcia Dastana?

Uwaga: przy wysyłaniu odpowiedzi należy podać numer swojego telefonu. W przeciwnym razie odpowiedź nie będzie brana pod uwagę.

Aktualizacja

Konkurs został rozstrzygnięty. Bilety na pokaz filmu otrzymają: pani Patrycja i pan Paweł.

(informacja BOK-MCC/ii)

Zobacz także

Więcej o filmie