GS nr 2 i GS nr 1 najlepsze w powiecie

Zawodnicy
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano w czwartek, 13 maja, na stadionie miejskim. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

• drużyny dziewcząt z GS nr 2 i chłopców z Gimnazjum w Osiecznicy – w sztafecie szwedzkiej

Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z GS nr 2. Na drugiej pozycji uplasowały się lekkoatletki z GS nr 3, a na trzeciej – zawodniczki z GS nr 1. W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa z GS nr 1. Drudzy byli lekkoatleci z GS nr 2. Trzecią lokatę zajęli zawodnicy z GS nr 3.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.