Karol Stasik o kampanii wyborczej

Karol Stasik o kampanii wyborczej
fot. Gerard Augustyn W programie Krzysztofa Gwizdały „Na światło dzienne” Karol Stasik, szef Platformy Obywatelskiej w powiecie, komentuje tegoroczną kampanię prezydencką w Bolesławcu.
istotne.pl wybory, karol stasik

Kandydat na prezydenta z 2006 roku oraz jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej w Bolesławcu, Karol Stasik, komentuje tegoroczne wybory prezydenckie. W wywiadzie mówi o pozycji Dariusza Kwaśniewskiego, kandydata na prezydenta Platformy. Odnosi się do wyników sondażu przedwyborczego na naszym portalu oraz wyjaśnia, dlaczego jego partii nie było po drodze z Bogusławem Nowakiem, którego usunięto z klubu radnych PO w sierpniu tego roku.

Nowość – napisy dla niesłyszących

Pierwsi wśród bolesławieckich mediów wprowadzamy napisy dla niesłyszących w naszych programach publicystycznych. Aby włączyć napisy należy nacisnąć przycisk CC na pasku w odtwarzaczu YouTube, który pojawi się po rozpoczęciu odtwarzania.

Aby włączyć napisy, należy nacisnąć przycisk CC na pasku w odtwarzaczuAby włączyć napisy, należy nacisnąć przycisk CC na pasku w odtwarzaczufot. Krzysztof Gwizdała

(informacja ii)