GS nr 4 i GS nr 3 najlepsze w tenisie stołowym

tenisistka-stolowa
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Rozegrano je 10 stycznia w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 2. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Kamila Kucioska, Monika SpyrkaKamila Stepak z GS nr 4. Opiekunem drużyny jest Tomasz Zabawa. Na drugiej pozycji uplasował się zespół z GS nr 3 (Marta RegułaKornelia Wizgała). Trzecią lokatę zajęła reprezentacja GS nr 1 (Monika Jeziorska, Klaudia WitasAleksandra Gołoszewska).

W kategorii chłopców najlepsi okazali się chłopcy z GS nr 3 (Damian PieczarkaKrystian Palczak). Opiekunem ekipy jest Piotr Bajer. Drugie miejsce wywalczyli tenisiści stołowi z GS nr 4 (Marek Kozłowski, Grzegorz OślakRafał Górniak), a trzecie – zawodnicy z GS nr 1 (Michał Borzymek, Mateusz HajdamowiczBartosz Gajda).

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży 2011/2012. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(informacja: MOSiR/ii)