Świetny występ Jacka Nabożnego w Bielsku-Białej

Świetny występ Jacka Nabożnego w Bielsku-Białej
fot. MKS Bolesłavia Bolesławianin zgromadził 7199 punktów i wywalczył tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w 10-boju. To kolejny sukces zawodnika, który rozpoczynał karierę w MKS Bolesłavia.
istotne.pl lekkoatletyka, mks bolesłavia, jacek nabożny

W weekend (29 i 30 sierpnia) w Bielsku-Białej odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Doskonały występ zanotował Jacek Nabożny. Bolesławianin, obecnie trenujący w AZS AWF Wrocław, zgromadził 7199 punktów w 10 konkurencjach i wywalczył tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski. Trenerem Jacka Nabożnego jest Dariusz Łoś.

Jacek NabożnyJacek Nabożnyfot. MKS Bolesłavia

Jacek rozpoczynał swoją karierę w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Bolesłavia, pod okiem trenera Waldemara Krysztofiaka. Po rozpoczęciu studiów bolesławianin został zawodnikiem AZS AWF Wrocław. Tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski należy uznać za duży sukces i dowód na to, że lekkoatletyczne szkolenie młodzieży w Bolesławcu przynosi wyniki na arenach seniorskich. Tytuł Młodzieżowego Mistrza jest jednym z wielu znakomitych osiągnięć Jacka Nabożnego. W sezonie 2009 bolesławianin zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorów w 10-boju.

(informacja MKS Bolesłavia/Marcin Zabawa)

Zobacz także

MKS Bolesłavia