Zmiany w BKS – Rissmann odszedł, Serkies powrócił

fot. Marcin Zabawa Paweł Rissmann nie jest już zawodnikiem BKS Bobrzanie. Piłkarz zasilił szeregi Jawy Otok. Do bolesławieckiej drużyny powrócił natomiast Chrystian Serkies.
istotne.pl bks bobrzanie, paweł, chrystian serkies, rissmann

Napastnik BKS Bobrzanie Paweł Rissmann rozstał się z bolesławiecką drużyną. Piłkarz będzie występował w Jawie Otok – beniaminku klasy okręgowej. Do BKS powrócił natomiast Chrystian Serkies. Zawodnik został wypożyczony z Górnika Polkowice i będzie grał w naszej drużynie w sezonie 2009/2010. Chrystian występował już w BKS (w sezonie 2007/2008). W lipcu 2008 r. podpisał kontrakt z Górnikiem Polkowice, a na wiosnę 2009 r. został wypożyczony do Prochowiczanki Prochowice. Paweł Rissmann jest wychowankiem BKS. W I zespole grał od końca lat 90-tych. Dla bolesławieckiej drużyny strzelił przeszło 100 bramek, za co został nagrodzony.

W sobotę (29 sierpnia) o godzinie 17:00 BKS rozegra mecz V kolejki rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. Tym razem piłkarze Marka Przykłoty zmierzą się na wyjeździe z Kuźnią Jawor. Przebieg spotkania będzie można śledzić na bieżąco na stronie klubu.

Aktualizacja 2009-08-30 13:30

BKS zremisował z Kuźnią Jawor 2:2. Już w 2 minucie bramkę dla BKS zdobył Chrystian Serkies. Gospodarze wyrównali w 45 minucie. Na listę strzelców wpisał się Kamil Orda. W 55 minucie bolesławianie wyszli na prowadzenie, po golu Mateusza Muchy. W 59 minucie goście ponownie doprowadzili do remisu. Tym razem Dawida Kizymę pokonał Patryk Majewski. Szersza relacja z meczu na stronie BKS.

W najbliższą sobotę (5 września) w Bolesławcu BKS zmierzy się z Prochowiczanką Prochowice.