Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej

Siatka
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec, siatkówka

W sobotę 5 września w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano IV Turniej Siatkówki Plażowej. W zawodach wystartowało 11 drużyn. W kategorii kadetów najlepsza okazała się ekipa Skórzane Łby, czyli Radosław Turczyński i Paweł Nastula. Drugie miejsce zajął zespół Rumcajsy, grający w składzie: Łukasz Krawiec i Arkadiusz Folga. Na trzeciej pozycji uplasowali się Łowcy Głów, czyli Krzysztof Zygmunt i Paweł Czechowski.

W kategorii mężczyzn najlepsza okazała się ekipa Mikasa, czyli Tomasz Pawlik i Marcin Lelek. Drugie miejsce wywalczył Astec Team (Grzegorz Dżyga i Paweł Dżyga), a trzecie – drużyna Top (Marcin Czarniecki i Kamil Biczak).

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Organizatorem rozgrywek był MOSiR.