Siatkarki plażowe z Gimnazjum nr 3 mistrzyniami strefy

Siatka
fot. www.sxc.hu W mistrzostwach strefy w siatkówce plażowej triumfowała ekipa dziewcząt z Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu. Chłopcy z bolesławieckiego Gimnazjum nr 2 zajęli piątą lokatę.
istotne.pl 0 zawody, edukacja, pceikk bolesławiec, siatkówka

W dniach 2 i 3 czerwca w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR w Bolesławcu rozegrano finały Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się drużyna z GS nr 3, grająca w składzie: Dorota Burdyna, Paulina Kopeć i Dominika Mienculewicz. Opiekunką mistrzowskiej ekipy jest Irena Cypelt.

Mistrzynie strefyMistrzynie strefyfot. MOS

Wicemistrzostwo strefy wywalczyła reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. Na trzeciej pozycji uplasowały się siatkarki z Gimnazjum w Janowicach Wielkich. Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 w Bolesławcu zajęły czwartą lokatę.

Wicemistrzynie strefyWicemistrzynie strefyfot. MOS
Zawodniczki z Gimnazjum nr 4 w Bolesławcu uplasowały się na czwartej pozycjiZawodniczki z Gimnazjum nr 4 w Bolesławcu uplasowały się na czwartej pozycjifot. MOS

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze, grająca w składzie: Szymon Bobek, Karol Urbanek i Marcin Siuciński. Opiekunem zespołu jest Jarosław Kawerski.

Mistrzowie strefyMistrzowie strefyfot. MOS

Drugie miejsce zajęli siatkarze z Jerzmanek, a trzecie – zawodnicy z Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. Ekipa z Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu uplasowała się na piątej pozycji.

Siatkarze plażowi z Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu zajęli piątą lokatęSiatkarze plażowi z Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu zajęli piątą lokatęfot. MOS

Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 9 czerwca we Wrocławiu, awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.