SP nr 4 podwójnym mistrzem Bolesławca w ping-pongu

pingpongista
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym rozegrano we wtorek, 6 grudnia, w SP nr 2. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Patrycja WalkowiakHanna Druzgała z SP nr 4. Na drugiej pozycji uplasował się zespół gospodyń (w składzie: Marta Mętel, Klaudia BisNicola Garbacz), a na trzeciej – team z SP nr 1 (Emilia WyrwałPaulina Wolska).

W kategorii chłopców najlepsi okazali się Jan Dziuba, Jakub DziubaJan Goleński z SP nr 4. Opiekunem obu mistrzowskich ekip jest Daniel Zięba. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z SP nr 2 (Jacek Myjkowski, Dawid BorysewiczMichał Sobkowicz), a trzecie – zawodnicy z SP nr 1 (Eryk Winter, Norbert MałeckiMateusz Giergielewicz).

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży 2011/2012. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(informacja: MOSiR/ii)