Remis BKS z Prochowiczanką

pilkarz-mecz-bks
istotne.pl 0 chrystian serkies, bks bolesławiec

Broniący się przed spadkiem BKS Bobrzanie zremisował z liderem tabeli – Prochowiczanką Prochowice 1:1. Gola dla gości zdobył w 41 minucie Zbigniew Antosiewicz. Zawodnik gości popisał się silnym i precyzyjnym strzałem w samo okienko bramki BKS. Co ciekawe piłkarz strzelał niemal z połowy boiska. Nasz zespół wyrównał w 79 minucie. Bramkarza gości pokonał strzałem w "okienko" Chrystian Serkies. Uderzenie było nie do obrony. Obie drużyny miały okazje do zdobycia zwycięskiej bramki, jednak więcej goli kibice już nie zobaczyli. Po meczu zawodnicy gości świętowali awans do III ligi. Powodów do radości nie mają natomiast piłkarze i kibice BKS. Zespół nadal jest w strefie spadkowej, a do końca rozgrywek pozostała już tylko jedna kolejka spotkań... 12 czerwca nasz zespół rozegra wyjazdowy mecz ze Szczawnem Zdrój. Po tym spotkaniu i wynikach rywali z dolnej części tabeli będzie wiadomo czy zespół Marcina Cilińskiego pozostanie w IV lidze.

BKS zremisował z Prochowiczanką Prochowice 1:1BKS zremisował z Prochowiczanką Prochowice 1:1fot. Marcin Zabawa
Bramkarz BKS - Sebastian Łokaj - podczas interwencjiBramkarz BKS - Sebastian Łokaj - podczas interwencjifot. Marcin Zabawa

BKS: Łokaj – Pietrzak, Wołyński, Nowakowski M., Bednarowski (62' Mucha), Bochnia, Mielnik (46' Szymański), Klimas (75' Janicki), Filipiak, Nowakowski E. (żk), Serkies (żk).

(informacja: Marcin Zabawa)