Dwie premiery w Forum

Dwie premiery w Forum
fot. Gerard Augustyn Animowana komedia dla dorosłych „Jeż Jerzy” oraz „Matki w mackach Marsa” w 3D od piątku w kinie.
istotne.pl kino, film

Dwie animacje w najbliższy piątek będą miały swoją ogólnopolską premierę również w Bolesławcu. Wyświetlany w 3D disnejowski film dla dzieci „Matki w mackach Marsa” oraz animacja kontrowersyjnego polskiego komiksu dla dorosłych „Jeż Jerzy”. – Tworząc miesięczny repertuar, staramy się zaspokoić gusta wielbicieli dobrego kina, ale nie zapominamy o dobrych komercyjnych tytułach – mówi Iwona Bojko, zastępca dyrektorki BOK-MCC. – Ostatnio w naszym repertuarze ogólnopolskie premiery pojawiają się bardzo często. Jest to zasługa nie tylko udanych negocjacji z dystrybutorami, ale i widzów, którzy polubili nasze kino.

Obie premiery zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Najnowsza produkcja Disneya to ciekawostka dla miłośników kina 3D. Efekty specjalne tworzone były bezpośrednio na planie filmowym, a nie po nakręceniu filmu, jak przy większości produkcji tego typu. „Jeż Jerzy” ma i dobre recenzje i doskonałą obsadę. Oprócz Borysa Szyca (jeż Jerzy) usłyszymy w filmie: Marię Peszek (Yola), Macieja Maleńczuka (prostytutka Lilka) oraz raperów Sokoła z WWO (Stefan) i Bilona z Hemp Gru (więzień).

Iwona Bojko zaprasza do kina wszystkich i każdego dnia. – Przed nami za kilka dni „Sala samobójców”, film o nastolatkach uzależnionych od Internetu – mówi Bojko. – Polecamy również nasz nowy cykl „Poranek na bis”. Tytuły są w stałej, niskiej cenie. W tym miesiącu wyświetlimy europejską produkcję „Mia i Migusie”. Sama jestem miłośniczką cotygodniowych spotkań w DKF. Pozdrawiam więc wszystkich widzów, którzy w każdy poniedziałek poszukują filmów o uniwersalnym przesłaniu i kochają kino artystyczne.

informacja BOK-MCC/Grażyna Hanaf

Zobacz także

Szczegóły i rezerwacja biletów on-line