Znamy zwycięzców turnieju darta

uczestniczka-turniej
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, dart, mosir bolesławiec

W piątek, 18 marca, w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano II Turniej Darta. W rozgrywkach wzięło udział 40 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Wojciech Miler

W kategorii open kobiet triumfowała Karolina Koczoń. Na drugiej pozycji uplasowała się Anna Piechota, a na trzeciej – Anna Dziewulska. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Marcin Warężak. Drugi był Sylwester Małek, a trzeci – Piotr Zięzio.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2011. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.