Siatkarki z SP nr 4 wicemistrzyniami strefy

siatkarka
fot. MOS W mistrzostwach strefy w minisiatkówce „3” drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu. Siatkarze z Kraśnika Dolnego byli trzeci.
istotne.pl 0 strefa ekonomiczna

W dniach 29 i 30 marca w Smolniku rozegrano finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „3”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa gospodyń. Drugie miejsce zajął zespół z SP nr 4 w Bolesławcu (opiekunką teamu jest Marta Górska). Na trzeciej pozycji uplasowała się reprezentacja SP nr 1 w Kamiennej Górze.

W kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna z SP nr 1 w Kamiennej Górze. Wicemistrzostwo wywalczył team gospodarzy. Trzeci byli siatkarze z Kraśnika Dolnego (opiekunką ekipy jest Alicja Michalska).

(informacja: MOS/ii)