Bolesłavia: blisko podium na mistrzostwach Polski

ewa-ochocka
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, bolesłavia, ewa ochocka, beata dąbal

W dniach 27-29 stycznia w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. W zawodach Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia reprezentowały dwie lekkoatletki. Najbliżej podium była Ewa Ochocka. Podopieczna Małgorzaty Markowskiej z czasem 8.10 awansowała do ścisłego finału biegu na 60 m, w którym ustanowiła swój rekord życiowy (7.90) i zajęła czwarte miejsce. Do brązowego medalu zabrakło jej jedynie 0,05 sekundy.

Druga reprezentantka Bolesłavii Beata Dąbal zajęła 7 miejsce w konkursie pchnięcia kulą juniorek, uzyskując wynik 11.33. Redakcja serwisu Istotne.pl gratuluje zawodniczkom i życzy kolejnych sukcesów w sezonie letnim.