BKS po dwóch sparingach

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 sparing, bks bolesławiec

Seniorzy BKS Bobrzanie przygotowują się do rundy wiosennej. Zespół rozegrał już dwa mecze sparingowe. W środę (8 lutego) bolesławianie zmierzyli się w Legnicy ze Stalą Chocianów. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Gole dla BKS zdobyli Jacek Bochnia i Damian Kamuda. BKS rozpoczął mecz w składzie: Bochnia B., – Kumoś, Pietrzak, Klimas, Powroźnik, Filipiak, Bochnia J., Wojciechowski, Żmudziński, Mucha, Dzięgleski. W drugiej połowie zagrali: Kulesza – Janicki, Pietrzak, Powroźnik, Klimas, Filipiak, Kubik, Głowacki, Janczyszyn, Mucha, Kamuda.

W niedzielę (12 lutego) BKS rozegrał mecz kontrolny z Chojnowianką Chojnów. Mecz zakończył się zwycięstwem bolesławian 4:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Damian Kamuda (2), Janicki i Graczyk. Skład BKS: Bochnia B., Kamuda, Powroźnik, Pietrzak, Głowacki, Janicki, Dzięgleski, Graczyk, Filipiak, Świca, Klimas. W drugiej połowie zmienił się bramkarz. Bochnię zastąpił Kulesza.

Już jutro (18 lutego) BKS rozegra kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie Nysa Zgorzelec. Mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie w Zgorzelcu. 25 lutego, także w Zgorzelcu, BKS spotka się ze Spartą Grabik. 29 lutego bolesławianie zmierzą się w Legnicy z Prochowiczanką Prochowice. 3 marca, również w Legnicy, BKS rozegra kontrolne spotkanie z Orkanem Szczedrzykowice, zaś 10 marca w Bolesławcu nasz zespół zagra ostatni sparing z AKS Strzegom.

Aktualizacja 2012-02-18 13:00

W sparingu rozegranym w sobotę w Zgorzelcu BKS pokonał tamtejszą Nysę 5:1. Gole dla BKS zdobyli Jacek Bochnia (3) (49, 60 i 65 minuta) i Łukasz Filipiak (2) (15 i 45 minuta). Skład BKS: Bochnia B. – Pietrzak, Klimas, Kumoś (od 46 minuty Janicki), Powroźnik, Żmudziński (od 46 minuty Graczyk) Mucha, Głowacki (od 46 minuty Wojciechowski), Bochnia J., Filipiak, Dzięgleski (od 46 minuty Kamuda).

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)