SP nr 1 i SP nr 4 najlepsze w lekkiej atletyce

lekkoatletka
istotne.pl 0 lekkoatletyka, stadion, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano 10 maja na stadionie miejskim. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP nr 1 w Bolesławcu. Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z SP nr 4. Trzecie miejsce zaś zajęły reprezentantki SP nr 3.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa SP nr 4. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP nr 1. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z Parowej.

• dziewczęta i chłopcy z SP nr 1 – w sztafecie 4 x 100 m
  • dziewczęta z SP w Nowogrodźcu i chłopcy z SP w Parowej – w sztafecie szwedzkiej.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja: MOS/ii)