Wysokie zwycięstwo BKS w Wojcieszowie

bks-bobrzanie-lotnik-jezow-sudecki-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl Bolesławianie pokonali miejscowego Orła aż 8:0. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Paweł Dzięgleski (2), Łukasz Filipiak (2), Krzysztof Janicki (2), Łukasz Graczyk i Damian Kamuda.
istotne.pl 0 orzeł, wojcieszów, bks bolesławiec

W niedzielę, 27 maja, BKS rozegrał wyjazdowy mecz w Wojcieszowie. Spotkanie skończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Do przerwy bolesławianie prowadzili już 3:0. W 11 minucie wynik spotkania otworzył Paweł Dzięgleski. W 19 minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Graczyk. W 30 minucie drugie trafienie zaliczył Dzięgleski.

Po zmianie stron bramkarz miejscowych jeszcze 5 razy wyciągał piłkę z bramki. Na listę strzelców wpisali się: Łukasz Filipiak (48 i 63 minuta), Krzysztof Janicki (56 i 65 minuta) oraz Damian Kamuda (57 minuta). BKS Bobrzanie – Orzeł Wojcieszów 8:0 (3:0).

Niestety, wysoka wygrana nie przybliżyła naszego zespołu do awansu. BKS zgromadził 58 punktów i nadal zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do drugiej w tabeli Olimpii Kowary BKS ma 4 punkty straty. Do końca rundy pozostały jeszcze 3 kolejki spotkań. Teoretycznie jest jeszcze cień nadziei na awans z drugiego miejsca, ale jest to mało prawdopodobne. W najbliższej kolejce bolesławianie zmierzą się u siebie z drużyną z Warty Bolesławieckiej.

BKS: Kulesza – Bryłkowski, Klimas, Pietrzak, Powroźnik, Mucha, Żmudziński (71' Dzioba), Janicki, Graczyk (68' Świca), Filipiak, Dzięgleski (46' Kamuda).

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)