Miejski piknik dla dzieci

Miejski piknik dla dzieci
fot. BOK-MCC W sobotę na skarpie w Rynku BOK-MCC zorganizował dla dzieci „Artystyczny piknik”. Przy muzyce i smakołykach dzieci malowały, lepiły z gliny i urządzały walki na balonowe miecze.
istotne.pl bok-mcc, dziecko, zabawa, pikink

W sobotnie popołudnie w centrum miasta zorganizowany został piknik artystyczny. Instruktorzy BOK-MCC przygotowali dla dzieci ciekawe atrakcje. Można było malować na sztalugach i przy stole. Lepić z gliny lub się w niej bawić. Przemiły klaun z baloników robił dla chętnych dzieci pieski, kwiatki i balonowe miecze. A na stołach były soki i ciastka dla młodych artystów.

Dużo radości sprawiała dzieciom zabawa w glinieDużo radości sprawiała dzieciom zabawa w gliniefot. BOK-MCC

Na pikniku dopisała frekwencja. Przyciągała wesoła muzyka i dobra zabawa. Katarzyna Klepaczek (BOK-MCC) zachęcała dzieci do tworzenia jak najlepszych prac, zapraszała je do zabawy w glinianej piaskownicy skarbów oraz zorganizowała karaoke. Dorota Dziedzic – Lechowska malowała twarze i zamieniała dzieciaki w motyle, kotki, rysie. Można też było przemienić się w spider mana. Atmosfera była prawdziwie twórcza, bo zadowolone dzieciaki oprócz zaproponowanych zabaw wymyślały własne gry, jak spontaniczna walka na balonowe miecze. Na zakończenie „Artystycznego pikniku” dla roztańczonych dzieci zorganizowano dyskotekę oraz słodki poczęstunek i smakowite nagrody.

fot. BOK-MCC
Sympatyczny klaun umilał dzieciom czasSympatyczny klaun umilał dzieciom czasfot. BOK-MCC

(informacja ii)