Bolesławianie ulegli Górnikowi Złotoryja 1:2

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 górnik złotoryja, bks bolesławiec

Oddala się szansa na awans bolesławieckiej drużyny do III ligi. W sobotę BKS Bobrzanie przegrał wyjazdowy mecz w Złotoryi. Już w 12 minucie spotkania gospodarze zdobyli pierwszego gola. Po faulu Pawła Demczara na Adamie Popeckim sędzia podyktował rzut karny i było 1:0 dla Górnika. Gola zdobył sam poszkodowany.

W 39 minucie padła druga bramka dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się ponownie Popecki. W 55 minucie bramkę kontaktową strzelił głową Paweł Rissmann. Do końca spotkania bolesławianie mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramek, jednak wynik spotkania nie uległ zmianie. BKS Bobrzanie przegrał z Górnikiem Złotoryja 1:2 i spadł na 8 miejsce w tabeli.