Będą nagrody za promocję Bolesławca

Będą nagrody za promocję Bolesławca
fot. B.org Do 15 grudnia składać można wnioski o przyznanie nagrody za promocję naszego miasta w 2007 roku. Prezydent Piotr Roman przyzna zarówno nagrody indywidualne, jak i zbiorowe.
istotne.pl prezydent, konkurs, urząd miasta, nagroda, ratusz

Termin składania wniosków o przyznanie nagród (indywidualnych i zbiorowych) za promocję Bolesławca w 2007 roku upływa 15 grudnia. Wnioski należy składać albo w sekretariacie Urzędu Miasta (ratusz), albo w Biurze Obsługi Interesanta (pl. Piłsudskiego – biurowiec). Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Promocji Miasta pod numerami telefonów: 075 645 65 60 oraz 075 645 65 63.

Szansę na nagrody mają zarówno osoby mieszkające w Bolesławcu (lub reprezentujące nasze miasto), jak i bolesławieckie kluby, zespoły lub organizacje, które zostały docenione – w dowolnej dziedzinie – na szczeblu krajowym lub szczególny sposób przyczyniły się do promocji miasta.

Wnioski o przyznanie nagród składać mogą dyrektorzy i kierownicy instytucji, władze klubów, zespołów, organizacji społecznych i samorządowych oraz opiekunowie kandydatów do nagrody indywidualnej.

Nagrody przyznaje prezydent, ale po zasięgnięciu opinii Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miasta oraz Rady Sportu. Regulamin przyznawania nagród oraz formularz wniosku dostępne są na stronie Urzędu Miasta.

(informacja UM/GA)