Telewizja wraca na Boleslawiec.org

Telewizja wraca na Boleslawiec.org
fot. TLB Aż osiem programów Telewizji Lubań-Bolesławiec można oglądać w Internecie. Nadająca z Lubania stacja dynamicznie się rozwija.
istotne.pl internet, telewizja, tlb

Po ponad rocznej przerwie można ponownie oglądać materiały regionalnej telewizji na naszym portalu. Rozpoczęliśmy współpracę z Telewizją Lubań-Bolesławiec. Jest to komercyjna stacja nadająca z Nowej Karczmy za Lubaniem. Można ją odbierać za pomocą zwykłej anteny (kanał 51) lub właśnie przez Internet.

„Telewizja Lubań-Bolesławiec rozwija się i wreszcie można ją odbierać bez problemu m.in. w Bolesławcu i Zgorzelcu” mówi prezes spółki Tomasz Buganik. „Nieustannie wzbogacamy naszą ramówkę i mamy nadzieję, że starzy i nowi widzowie będą z nas zadowoleni” dodaje prezes.

W tej chwili w Internecie można oglądać osiem programów: „Magazyn”, „Betoniarka”, „Brrrum”, „Echa przeszłości”, „Publicystyka”, „Sąsiedzi”, „Winda kulturalna” i „Z przyrodą na dzień dobry”.

Przypomnijmy, to Boleslawiec.org, jako pierwszy w Polsce, emitował w Internecie program lokalnej telewizji. Tak było od końca 2004 roku do października 2006 roku. W tej chwili jest to bardzo popularna usługa i wiele portali prezentuje programy telewizyjne.

(informacja KG)