Świąteczne spotkanie SLD

Świąteczne spotkanie SLD
fot. SLD W siedzibie SLD gościł wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński. Polityk zachęcał do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
istotne.pl stanisław chwojnicki, sld, jerzy szmajdziński

4 kwietnia w siedzibie bolesławieckiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej odbyło się przedświąteczne spotkanie sympatyków lewicy. Spotkanie rozpoczął Stanisław Chwojnicki, przewodniczący Rady Powiatowej SLD. Zaproszonym gościem był Jerzy Szmajdziński, wicemarszałek Sejmu.

Jerzy Szmajdziński, Sergiusz Najar i Stanisław ChwojnickiJerzy Szmajdziński, Sergiusz Najar i Stanisław Chwojnickifot. SLD

Jerzy Szmajdziński mówił m.in. o projektach i planach klubu parlamentarnego Lewica, o ostatnich wydarzeniach w Sejmie, a także o czerwcowych wyborach do europarlamentu.

– 7 czerwca musimy wziąć czynny udział wyborach, bo tylko silna reprezentacja w Parlamencie Europejskim daje nam gwarancję umacniania naszej pozycji w strukturach Unii – podkreślił wicemarszałek.

Stanisław Chwojnicki wręczył Jerzemu Szmajdzińskiemu upominki związane z 10-leciem powiatu bolesławieckiego.

fot. SLD

– Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych życzę wszystkim mieszkańcom Bolesławca i powiatu bolesławieckiego miłych i ciepłych dni spędzonych w gronie najbliższych i, co równie ważne, wiosennego uśmiechu na cały rok – podsumował spotkanie Paweł Zieliński, rzecznik SLD.

Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się symbolicznym jajkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

(informacja SLD/ii)