Sztab WOŚP: dziękujemy bolesławianom za wsparcie 17 finału

Sztab WOŚP: dziękujemy bolesławianom za wsparcie 17 finału
fot. www Bolesławiecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składa podziękowania mieszkańcom miasta i powiatu, którzy wspierali tegoroczny finał.
istotne.pl wośp, podziękowanie, paweł, apanasewicz

Z prośbą o publikację podziękowań zgłosił się do redakcji bolesławiecki sztab WOŚP. – Chcieliśmy serdecznie podziękować bolesławianom za wielką pomoc i zaangażowanie podczas 17 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalny tekst podziękowań otrzymaliśmy od Fundacji WOŚP i zależy nam aby na tym, aby piękne słowa wdzięczności trafiły do mieszkańców miasta i wszystkich tych, dzięki którym udało nam się zorganizować finał – mówi Paweł Apanasewicz z bolesławieckiego sztabu. Jurek Owsiak apeluje, żeby w podziękowaniach nikogo nie pominąć. – Miejmy świadomość i poczucie, że bierzemy udział w niezwykle potrzebnym nam wszystkim Polakom zdarzeniu, które brzmi Polska solidarna, Polska serdeczna, Polska kochająca i szanująca siebie nawzajem – czytamy w podziękowaniu od fundacji.

Poniżej publikujemy zeskanowane podziękowania od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz od Bolesławieckiego Sztabu WOŚP.

Portal IstotneInformacje.pl był patronem medialnym tegorocznego Finału WOŚP.

Podziękowanie Fundacji WOŚP, jakie otrzymał bolesławiecki sztab OrkiestryPodziękowanie Fundacji WOŚP, jakie otrzymał bolesławiecki sztab Orkiestryfot. WOŚP
Podziękowanie bolesławieckiego sztabu WOŚP dla mieszkańców Bolesławica i okolicPodziękowanie bolesławieckiego sztabu WOŚP dla mieszkańców Bolesławica i okolicfot. WOŚP

(informacja Bolesławiecki Sztab WOŚP/MZ)