Memoriał im. Stanisława Merdasa: nowy termin

Memoriał im. Stanisława Merdasa: nowy termin
fot. MKS Bolesłavia Trzeci Memoriał im. Stanisława Merdasa w rzutach lekkoatletycznych odbędzie się 17 kwietnia na stadionie miejskim. Serwis IstotneInformacje.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
istotne.pl mosir, lekkoatletyka, mks bolesłavia, memoriał, stanisław merdas

Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz serwis IstotneInformacje.pl zapraszają na III Memoriał im. Stanisława Merdasa w rzutach lekkoatletycznych. Zawody odbędą się w piątek 17 kwietnia na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej. Początek o 15:00.

W memoriale wystartują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy będą rywalizować w rzucie piłeczką palantową, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem i rzucie dyskiem.

Mimo przewidzianych kategorii wiekowych zawody mają charakter otwarty, co oznacza, że w konkurencjach: rzut oszczepem, dyskiem oraz pchnięcie kulą mogą wziąć udział wszyscy chętni.

Sponsorami III Memoriału im. Stanisława Merdasa w rzutach lekkoatletycznych są: Urząd Miasta Bolesławca, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis IstotneInformacje.pl.

(informacja MKS Bolesłavia/ii)