SP nr 4 podwójnym mistrzem powiatu w siatkówce „2”

Siatkarki z SP nr 4
istotne.pl 0 zawody, pceikk bolesławiec, sp4 bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w siatkówce „2”. W sobotę 4 kwietnia w sali sportowej w Osiecznicy rywalizowały dziewczęta. Mistrzostwo powiatu wywalczyły siatkarki z SP nr 4, grające w składzie: Kornelia Groń, Karolina Wolska, Julia Dębińska, Anna Kulesza, Maja Szocińska i Laura Przydróżna. Opiekunką zespołu jest Marta Górska.

Mistrzynie powiatuMistrzynie powiatufot. MOS

Wicemistrzyniami powiatu zostały zawodniczki z SP w Iwinach. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki SP w Żeliszowie.

Wicemistrzynie powiatuWicemistrzynie powiatufot. MOS
Zdobywczynie trzeciego miejscaZdobywczynie trzeciego miejscafot. MOS

Natomiast w niedzielę 5 kwietnia w sali sportowej SP nr 2 o tytuł mistrzów powiatu w siatkówce „2” zmagali się chłopcy. W rozgrywkach zwyciężyła ekipa z SP nr 4, grająca w składzie: Piotr Filistyński, Maciej Buciak, Igor Lipski, Mateusz Gospodarczyk, Marcin Skiba i Przemek Mszal. Opiekunem zespołu jest Rafał Kwieciński.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS

Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy, a trzecie – reprezentacja SP w Ocicach.

Wicemistrzowie powiatuWicemistrzowie powiatufot. MOS
Zdobywcy trzeciego miejscaZdobywcy trzeciego miejscafot. MOS

Do zawodów strefowych, które odbędą się 8 kwietnia w Lubaniu, awansowały dwie najlepsze drużyny w klasyfikacji dziewcząt i chłopców.

Siatkarze SP nr 4 mistrzami strefy

5 kwietnia w Lubaniu rozegrano finał mistrzostw strefy jeleniogórskiej w siatkówce „3” chłopców. W rywalizacji zwyciężyła reprezentacja SP nr 4. Mistrzami strefy zostali: Damian Gradzik, Maciej Pańczak, Wojciech Kutryba, Dariusz Paleń, Patryk Rutkowski, Wiktor Maliszkiewicz i Dariusz Rutkiewicz. Opiekunką zespołu jest Barbara Kamińska.