Ulice będą wyłączone z ruchu podczas Święta Ceramiki

Ulice będą wyłączone z ruchu podczas Święta Ceramiki
fot. M. Zabawa Organizacja tak dużej imprezy plenerowej jak Bolesławieckie Święto Ceramiki wiąże się ze zmianą organizacji ruchu drogowego w centrum miasta. Dziś – podczas koncertu finałowego Bluesa nad Bobrem – zamknięta będzie również ul. Spacerowa.
istotne.pl ceramika, koncert, ruch, blues

W dniach 16 sierpnia (od godz. 6:00 rano) do 20 sierpnia (do godz. 16:00), z uwagi na montaż stoisk, wyłączone z ruchu zostaną ulice: Asnyka i Sierpnia ’80 – od skrzyżowania z ul. Karola Miarki (przy wieżowcu) do Rynku. Tym samym zamknięty zostanie plac Piłsudskiego!

Podczas trwania imprezy, czyli w dniach od 17 sierpnia (od godz. 6:00) do 20 sierpnia (do godz. 6:00), zamknięte zostaną następujące ulice:

  • ul. Karola Miarki – odcinek na wysokości Urzędu Miasta: od skrzyżowania z ul. Asnyka do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza (wjechać tu będą mogły tylko pojazdy uprzywilejowane i autobusy MZK)
  • Z ruchu kołowego zostanie wyłączona część ul. Bankowej (od skrzyżowania między Szkołą Podstawową nr 2 a sklepem "Majster") oraz ul. Kościelna.
  • ul. Łukasiewicza (ulica jednokierunkowa), odcinek od skrzyżowania z ul. Karola Miarki w stronę ul. Kościelnej.
  • ul. A. Asnyka – ruch tutaj odbywać się będzie tylko jednym pasem!

Koncert finałowy BnB

Jednocześnie informujemy, że dziś – w dniu koncertu finałowego Bluesa nad Bobrem wyłączona z ruchu zostanie ul. Spacerowa. Za wszelkie utrudnienia organizatorzy przepraszają.

(informacja BOK/GA)