Szykuje się rewolucja na Boleslawiec.org

Szykuje się rewolucja na Boleslawiec.org
fot. B.org Boleslawiec.org zmienia się z myślą o Czytelnikach. Zupełnie odnowiony serwis ruszy jeszcze przed Świętem Ceramiki. Będzie wiele zmian i sporo niespodzianek.
istotne.pl portal, istotne.pl

Prace nad nowym serwisem trwają od 3 miesięcy. Z myślą o naszych Czytelnikach dokonamy rewolucji na łamach Boleslawiec.org. Zmiany rozpoczną się w połowie sierpnia, jeszcze przed Świętem Ceramiki.

Po pierwsze, całkowitej przemianie ulegnie forum dyskusyjne. Forum zyska unikatową opcję, która jest naprawdę nowatorska i mamy nadzieję, że się sprawdzi.

Po drugie, zupełnie zmieni się galeria zdjęć. Pomysł, aby nasi Czytelnicy mogli umieszczać własne fotografie na łamach Boleslawiec.org, okazał się strzałem w dziesiątkę. Galeria cieszy się dużą popularnością, dlatego też idziemy o krok dalej. Prezentacja zdjęć zyska unikatowy charakter – uczyni to galerię naszego portalu jeszcze bardziej przejrzystą.

Ogłoszenia i reklamy

Ogromną popularnością cieszą się także ogłoszenia na Boleslawiec.org. One również zmienią się w połowie sierpnia. Przed ogłoszeniodawcami otworzą się zupełnie nowe możliwości, same ogłoszenia zaś będą bardziej funkcjonalne. A jako że nasz serwis jest doskonałym nośnikiem promocji i cieszy się dużym zaufaniem reklamodawców, już wkrótce zaproponujemy zupełnie nowy format reklam.

Nowy wygląd strony

Co więcej, wkrótce radykalnie zmieni się makieta portalu. Projektując nową witrynę, braliśmy pod uwagę zarówno sugestie Czytelników, jak i ergonomię. Położyliśmy nacisk na wygodę. Nie będzie przeładowania zbędnymi grafikami czy informacjami. Chcemy, by nasz serwis był przejrzysty i by miło się z niego korzystało. Zmiany obejmą też prognozę pogody. W zupełnie odświeżonym portalu Boleslawiec.org będzie ona jeszcze bardziej szczegółowa.

Rewolucji ciąg dalszy

To nie koniec niespodzianek. Naszym Czytelnikom, konkurencji, przyjaciołom i wrogom przyjdzie jeszcze jednak trochę poczekać. Rewolucję na łamach Boleslawiec.org wesprze kampania promocyjna i specjalnie przygotowane spoty reklamowe. To początek wielkich zmian na naszym portalu. Sprawa jest zresztą jak najbardziej otwarta. Wszelkie sugestie i propozycje – będą mile widziane.

Boleslawiec.org nadal będzie serwisem, dla którego najważniejsza jest jakość i rzetelność. A jako że umacniamy się dziennikarsko, będzie tu też więcej bieżących informacji. Wkrótce Boleslawiec.org będzie wyznaczał standardy lokalnego dziennikarstwa.

(informacja GA)