Boleslawiec.org został wyróżniony przez serwis YouTube

Boleslawiec.org został wyróżniony przez serwis YouTube
fot. B.org Serwis YouTube przyznał wyróżnienie wideorelacjom zamieszczonym przez portal Boleslawiec.org. Przez trzy dni materiał wideo ilustrujący tragiczny wypadek drogowy był wyświetlany ponad 2,8 tys. razy.
istotne.pl youtube, istotne.pl

Informacje publikowane w portalu Boleslawiec.org docierają do coraz szerszego kręgu odbiorców. W serwisie prezentowane są różnorodne materiały. Redakcja serwisu kładzie nacisk na ilustrowanie informacji. Oprócz dobrych jakosciowo zdjęć portal zamieszcza materiały wideo.

W ciągu kilku ostatnich dni w Bolesławcu i na terenie powiatu wydarzyły się trzy tragedie (dwa wypadki drogowe i pożar mieszkania). Wideorealacje prezentujące te wydarzenia należały do bardzo często wyświetlanych przez widzów polskiej części YouTube.

Serwis YouTube, z którego korzysta także Boleslawiec.org, wyróżnił materiały wideo prezentowane przez bolesławiecki portal. Wideorelacja z wypadku drogowego koło Wykrot znalazła się w środę w pierwszej dziesiątce filmów, które były najczęściej oglądane w ciągu jednego dnia. Materiał znalazł się także w pierwszej dziesiątce filmów najczęściej "linkowanych" w ciągu jednego dnia. Relację wideo z wypadku wyświetlono już ponad 2,8 tys. razy. Wszystkie trzy materiały otrzymały wyróżnienia w kategorii filmów z dużą ilością linków prowadzących do nich. W tej chwili wideorelacje są w pierwszej setce najczęściej "linkowanych" w ciągu jednego tygodnia.

(informacja MZ)

Zobacz także

Relacje filmowe serwisu Boleslawiec.org