SP nr 4 najlepsza w czwórboju lekkoatletycznym

Bieżnia
fot. www.sxc.hu Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym odbyły się na stadionie miejskim. Mistrzowskie tytuły wywalczyły drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4.
istotne.pl 0 lekkoatletyka, czwórbój, mosir bolesławiec, sp4 bolesławiec

We wtorek 28 kwietnia na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. Uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans 60 metrów. Rywalizowano także w konkurencjach biegowych na 600 metrów (dziewczęta) i na 1000 metrów (chłopcy), w rzucie piłeczką palantową i w skoku w dal. Zespoły liczyły po 6 osób.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z SP nr 4. Opiekunem mistrzyń jest Rafał Kwieciński. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna z SP nr 2, a na trzeciej – reprezentacja SP nr 1.

W kategorii chłopców mistrzostwo Bolesławca wywalczył zespół z SP nr 4. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Daniel Zięba. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z SP nr 1, a trzecie – reprezentanci SP nr 2.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zwyciężyła Ewa Ochocka z SP nr 4. Drugą lokatę zajęła Michaela Niedźwiecka z SP nr 2, a trzecią – Martyna Pawlik z SP nr 4. W klasyfikacji indywidualnej chłopców najlepszy okazał się Szymon Kopeć z SP nr 4. Drugi był Arwid Krzyżanowski z SP nr 1, a trzeci – Grzegorz Oślak z SP nr 5.