Cztery osoby ranne w wypadku pod Brzeźnikiem

Cztery osoby ranne w wypadku pod Brzeźnikiem
fot. Krzysztof Gwizdała Kierowca tira prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i uderzył w samochód terenowy z lawetą. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby. Dwie są w stanie ciężkim.
istotne.pl policja, wypadek, brzeźnik

Do zdarzenia doszło 8 września po 17:00. Tir jadący w kierunku Zgorzelca z prawdopodobnie nadmierną prędkością wpadł w poślizg. Kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem terenowym z lawetą, na której przewożone było czerwone Mitsubishi. „W wyniku zderzenia pojazdy wpadły do przydrożnego rowu” mówi portalowi IstotneInformacje.pl Grzegorz Maniakowski z bolesławieckiej policji.

Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym trzy jadące samochodem terenowym. Dwie z nich są w stanie ciężkim. Kierowca tira ma obrażenia lewego ramienia.

Samochód terenowy był rozcinany przez strażaków, by wyciągnąć poszkodowanychSamochód terenowy był rozcinany przez strażaków, by wyciągnąć poszkodowanychfot. Krzysztof Gwizdała
Czerwone Mitsubishi było na lawecie ciągniętej przez samochód terenowyCzerwone Mitsubishi było na lawecie ciągniętej przez samochód terenowyfot. Krzysztof Gwizdała

Droga była zablokowana aż do pierwszej w nocy.

(informacja ii)