Zdjęcia z Gliniady można wysyłać na konkurs

Zdjęcia z Gliniady można wysyłać na konkurs
fot. B.org Razem z Via Sudetica ogłaszamy konkurs fotograficzny na najlepsze fotografie z Gliniady! Czekają nagrody w wysokości 500, 300 i 200 złotych.
istotne.pl fotografia, gliniada, zdjęcia

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamieścić pięć wybranych przez siebie zdjęć w galerii naszego portalu w dziale „Gliniada 2008 – Konkurs”.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie zdjęcia przedstawiające Glinoludy, wykonane w dniach Gliniady 2008 oraz podczas imprez w ciągu ostatniego roku, po Gliniadzie 2007.

Zdjęcia można zamieszczać do 26 września. Spośród zgłoszonych fotografii jury wyselekcjonuje 30 najciekawszych i w dniach od 30 września do 5 października internauci będą mogli głosować na najlepsze ich zdaniem zdjęcia.

30 najciekawszych fotek, w tym trzy nagrodzone przez internautów, zostanie wyeksponowanych podczas wernisażu, który odbędzie się 19 października. W trakcie wernisażu zostaną też wręczone zwycięzcom Konkursu nagrody. I nagroda - 500 zł, II nagroda - 300 zł, III nagroda - 200 zł.

Osoby, które już umieściły zdjęcia, otrzymają e-mailem instrukcję, jak wskazać wśród nich pięć, które mają wziąć udział we wstępnej selekcji.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

(informacja IK/ KG)