Rock Blok w BOK już wkrótce

Rock Blok w BOK już wkrótce
fot. BOK Trzynaście kapel weźmie udział w 13 Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Muzycznych Rock Blok w BOK. Laureat przeglądu otrzyma 2 tys. zł oraz możliwość nagrania płyty w profesjonalnym studio!
istotne.pl bok-mcc, koncert, przegląd, rock blok w bok

Po przesłuchaniu materiałów nadesłanych przez 55 zespołów jury (w składzie: Małgorzata „Tekla” Tekiel, basistka Soomood, Będzie Dobrze i Püdelsów, producent Grzegorz Czachor i Titus z Acid Drinkers) podjęło decyzję, że na trzynastym przeglądzie wystąpi 13 kapel.

W sobotę 27 września w klubie Pegaz zagrają: Cockroach z Mieroszowa, Fabryka Napięć z Puław, Fat Belly Family ze Szczecina, HeadUp i Heap Of Ashes z Wrocławia, Instytut z Częstochowy, Manescape z Głogowa, Overcast z Lubina, Plamka z Żagania, Soundwave z Żywca, Train In Vain z Olkusza, Uweampler z Wrocławia i 6 Trainers z Pogwizdowa.

Zespoły zakwalifikowane proszone są o stawienie się w Bolesławieckim Ośrodku Kultury 27 września do 15:00. O kolejności występów zadecyduje losowanie. Start o 16:00. Laureat przeglądu otrzyma 2 tys. zł oraz możliwość nagrania płyty w profesjonalnym studio! Ponadto jury przyzna nagrody najlepszym instrumentalistom (po 500 zł).

Koncert finałowy 13 Rock Blok w BOK odbędzie się 28 września o 20:00. Na scenie wystąpią laureat przeglądu oraz gwiazda polskiego rocka, grupa Hey.

Przedsprzedaż biletów na koncert prowadzi kasa kina Forum.

(informacja BOK/GA)