Rozegrano II Mistrzostwa Bolesławca BeerPonga

Zawodnik Beerponga
fot. istotne.pl O mistrzowski tytuł rywalizowały aż 23 drużyny. Zwyciężyła ekipa Drink Team. Drugie miejsce zajęli Bombardierzy, zaś na trzeciej pozycji uplasowali się Bronkersi.
istotne.pl 0 team, beerpong, myśliwska, opałkowa chata

W sobotę w Chacie Myśliwskiej odbyły się II Mistrzostwa Bolesławca BeerPonga. Do zmagań o mistrzowski tytuł przystąpiły aż 23 ekipy. Większa frekwencja sprawiła, że organizatorzy musieli zadbać o większą liczbę stołów do rozgrywania pojedynków.

Team Wóddystów intensywnie trenował przed mistrzostwamiTeam Wóddystów intensywnie trenował przed mistrzostwamifot. Marcin Zabawa
Zawodnicy rywalizowali jednocześnie na czterech stołachZawodnicy rywalizowali jednocześnie na czterech stołachfot. Marcin Zabawa

O godzinie 18:00 rozpoczął się trening. Uczestnicy zawodów mogli też zapoznać się z regulaminem imprezy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Sportowa rywalizacja zaczęła się kilka minut po 19:00. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. Początkowo rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym".

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał organizator - Jacek NiechajczykNad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał organizator - Jacek Niechajczykfot. Marcin Zabawa
Drink Team jest Mistrzem Bolesławca w BeerponguDrink Team jest Mistrzem Bolesławca w Beerpongufot. Marcin Zabawa

Następnie 8 drużyn przeszło do kolejnego etapu rozgrywek, w której przegrana oznaczała odpadnięcie z dalszej gry. Mistrzem Bolesławca w II zawodach beerponga została ekipa Drink Team. Tytuł wicemistrzowski wywalczyli Bombardierzy. Trzecie miejsce na podium przypadło w udziale Bronkersom.

Wicemistrzowie Bolesławca - BombardierzyWicemistrzowie Bolesławca - Bombardierzyfot. Marcin Zabawa
Trzecie miejsce wywalczył team BronkersiTrzecie miejsce wywalczył team Bronkersifot. Marcin Zabawa

Poza zwycięzcami w mistrzostwach brały udział następujące zespoły: 108, Szminki, Skrytożerczy Browaropije, Tyży miele, Funky Ghetto, Gołda Team, Wóddyści, GRUBY i Chudy, Piorun Powerowa, Wygrani, Alcoholic Commando Bunzlau, Szubster Team, Laski Szmotruchów, Masta Blasta, Funk Master, Buratino, Kanapka Skład, Arka Gdynia, Family i Big Łyk.

W mistrzostwach brała także udział ekipa Laski SzmotruchówW mistrzostwach brała także udział ekipa Laski Szmotruchówfot. Marcin Zabawa

Mistrzostwa Bolesławca w beerpongu odbyły się już po raz drugi. W poprzedniej edycji wzięło udział 12 drużyn. "Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspaniały doping" mówi Jacek Niechajczyk z Chaty Myśliwskiej, organizator mistrzostw. "Atmosfera była wspaniała. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a finał był godny miana meczu turnieju" cieszył się po imprezie Łukasz Niechajczyk, współorganizator. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w II Mistrzostwach Bolesławca BeerPonga. Najbliższe beerpongowe zmagania odbędą się w przyszłym roku w Poznaniu. "Będziemy się starali, aby każde kolejne zawody były tak udane jak II Mistrzostwa Bolesławca" dodaje Jacek Niechajczyk.

Portal IstotneInformacje.pl był Patronem Medialnym mistrzostw.