Nauczyciele szkół średnich

Jak głosować? Głosować można na jedną lub kilka pozycji co 10 minut dodając lub odejmując punkt (łapka w górę, łapka w dół). Po zaznaczeniu pozycji należy kliknąć na dole strony przycisk „Oddaj głos”. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. W każdym miesiącu głosy liczymy od nowa.

Oznaczenia: liczba dodanych punktów | liczba odjętych punktów | liczba miesięcznych notowań, w których brała udział dana pozycja.

  • Sebastian Pokładek (ZSHiU)
  • Artur Kwiatkowski (ZSOiZ)
  • Barbara Sikora (ZSOiZ)
  • Barbara Smoleńska (ZSOiZ)
  • Barbara Zięcina (ZSOiZ)
  • Beata Domowicz (ZSOiZ)
  • Bogumiła Sikora (ZSOiZ)
  • Dorota Biernat (ZSOiZ)
  • Dorota Wojtyniak (ZSOiZ)
  • Edyta Chomiaczewska (ZSOiZ)
  • Edyta Gorczyca (ZSOiZ)
  • Elżbieta Hołyńska-Grzesiak (ZSOiZ)
  • Elżbieta Niezgodzińska (ZSOiZ)
  • Emilia Radlak (ZSOiZ)
  • Halina Brandes (ZSOiZ)
  • Iwona Florkowska (II LO)
  • Iwona Kusiakiewicz (ZSM)
  • Izabela Pawłowska (ZSM)
  • Izabella Daniel (II LO)
  • Jacek Jurkiewicz (ZSB)
  • Jacek Kawka (ZSE)
  • Jacek Maj (II LO)
  • Jadwiga Danuta Jurkiewicz (ZSB)
  • Jan Bernecki (ZSE i ZSM)
  • Jan Gnyszka (ZSB)
  • Jarosław Cierniak (ZSM)
  • Jarosław Majko (ZSE)
  • Jerzy Witek (ZSE)
  • Joanna Dudyńska (ZSOiZ)
  • Joanna Krzyżostaniak (ZSHiU)
  • Joanna Laurence (ZSE)
  • Joanna Turczyńska (II LO)
  • Jolanta Baniecka (ZSE)
  • Jolanta Filipowicz (ZSM)
  • Jolanta Kawula (I LO)
  • Jolanta Kus (ZSHiU)
  • Jolanta Lewicka (ZSOiZ)
  • Jolanta Płotnicka (ZSOiZ)
  • Józef Fukas (ZSM)
  • Józef Kiełbowicz (ZSB)
  • Justyna Błaszczyk (ZSB)
  • Justyna Janczewska (ZSHiU)
  • Kamil Baczyński (ZSM)
  • Kamil Dudak (ZSM)
  • Kamila Dudek (ZSE)
  • Karolina Jarząbek (I LO)
  • Katarzyna Cieślak-Ostrowska (I LO)
  • Katarzyna Igielska (ZSHiU)
  • Katarzyna Janik (ZSE)
  • Katarzyna Krukar (ZSHiU)
  • Katarzyna Kwaśniewska (II LO)
  • Katarzyna Ogarek (I LO)
  • Katarzyna Tomczyk-Jakubowska (ZSB)
  • Katarzyna Żak (I LO)
  • Kazimiera Bukowska (II LO)
  • Kinga Szymczak (ZSE)
  • Krystyna Anders-Wędzina (ZSE)
  • Krystyna Hucał (ZSOiZ)
  • Krystyna Marzec (ZSB)
  • Krzysztof Malina (II LO)
  • Krzysztof Wolski (ZSE)
  • Laura Słocka-Przydróżna (ZSOiZ)
  • Leszek Idzikowski (I LO)
  • Magdalena Gałkiewicz (ZSB)
  • Magdalena Stadnik (ZSB)
  • Magdalena Zeszutek (ZSOiZ)
  • Magdalena Zientara (I LO)
  • Marcin Ostrowski (II LO)
  • Marcin Sobczyszyn (I LO)
  • Marcin Woźniak (ZSE)
  • Marek Jurczak (ZSM)
  • Marek Kornosz (ZSM)
  • Marek Mielczarski (ZSE)
  • Marek Rosa (ZSE i ZSOiZ)
  • Marek Snopek (ZSB)
  • Maria Andrusieczko (ZSB)
  • Maria Idzik (I LO)
  • Marian Drozd (ZSM)
  • Mariola Szczęch (ZSE)
  • Mariusz Potyszka (ZSE)
  • Mariusz Wierzchosławski (II LO)
  • Marta Goss (ZSOiZ)
  • Marta Pankiewicz (I LO)
  • Marta Śliwowska (ZSOiZ)
  • Małgorzata Kędziora (II LO)
  • Małgorzata Markowska (ZSHiU)
  • Małgorzata Matyjaszczuk (II LO)
  • Małgorzata Matyjaszczuk (ZSB)
  • Małgorzata Naglik (I LO)
  • Małgorzata Orzoł (ZSHiU)
  • Małgorzata Pędlowska (I LO)
  • Małgorzata Piotrów (I LO)
  • Małgorzata Plis (ZSOiZ)
  • Małgorzata Tubaj (ZSOiZ)
  • Małgorzata Warwas-Rupp (ZSHiU)
  • Małgorzata Wołoszyn (ZSB)
  • Michał Król (II LO)
  • Michał Sobczyszyn (ZSE)
  • Mieczysław Szwed (II LO)
  • Mirosław Adamarczuk (ZSB)
  • Mirosław Sakowski (II LO)
  • Mirosław Sudół (ZSB)
  • Mirosława Tambur (ZSHiU)
  • Monika Szopa-Pawlik (ZSE)
  • Nina Rusin (ZSB)
  • Paweł Berezka (ZSM)
  • Paweł Domzalski (ZSOiZ)
  • Paweł Wiśniewski (ZSE)
  • Piotr Bachusz (ZSOiZ)
  • Piotr Księżyk (ZSM)
  • Piotr Marciniak (ZSM)
  • Piotr Matusiak (I LO)
  • Piotr Napiórkowski (II LO)
  • Piotr Rewiński (ZSM)
  • Przemysław Filipek (ZSM)
  • Renata Paszko (ZSHiU)
  • Renata Rosa (ZSE)
  • Renata Świeca (ZSHiU)
  • Robert Mazur (II LO)
  • Roman Borecki (ZSM)
  • Romuald Symonowicz (ZSE)
  • Róża Chudzik (ZSE)
  • Ryszard Świerzewski (ZSM)
  • Stanisław Bobek (ZSM)
  • Stanisław Idziejczak (ZSM)
  • Sylwia Brońska (ZSOiZ)
  • Sylwia Czernatowicz (ZSOiZ)
  • Sylwia Rzatkiewa (ZSHiU)
  • Sławomir Dębowiak (ZSE)
  • Sławomir Dorużyński (ZSB)
  • Sławomir Zimniak (I LO)
  • Tadeusz Kazimirowicz (ZSB)
  • Tadeusz Majka (ZSB)
  • Tomasz Ciastko (ZSM)
  • Tomasz Łowicki (ZSE)
  • Urszula Drąg (ZSB)
  • Wanda Wiśniewska (ZSOiZ)
  • Wiesław Berdzik (ZSM)
  • Zbigniew Wójcik (ZSM)
  • Zenon Semczyszak (ZSM)
  • Adam Werla (ZSM)
  • Agata Kozicka (I LO)
  • Agnieszka Kamińska-Zdunek (ZSOiZ)
  • Agnieszka Król-Solińska (ZSM)
  • Agnieszka Zimirska (ZSM)
  • Aldona Kos (ZSOiZ i ZSM)
  • Aldona Wilas (ZSHiU)
  • Aleksandra Dybek (ZSHiU)
  • Aleksandra Marcinkowska (ZSB)
  • Aleksandra Łobacz (ZSE)
  • Alicja Kozioł (I LO)
  • Alicja Rykowska (ZSB i ZSM)
  • Alina Kordasiewicz (ZSM)
  • Andrzej Szot (ZSOiZ)
  • Aneta Antczak (ZSOiZ)
  • Aneta Dziadek (ZSM)
  • Anna Bowszys (II LO)
  • Anna Dudek (ZSB)
  • Anna Fiedorowicz (ZSM)
  • Anna Lisiak (II LO i ZSE)
  • Anna Myśliwiec (ZSOiZ)
  • Anna Nowak (ZSOiZ)
  • Anna Sas (II LO)
  • Anna Słaboń (II LO)
  • Anna Tarnachowicz (I LO)
  • Anna Łukaszewska (ZSB)
  • Artur Kirjończyk (ZSE i ZSHiU)
  • Artur Nowak (ZSB)
  • Barbara Bednarowicz (ZSHiU)
  • Barbara Berduła (ZSM)
  • Barbara Jusypenko (I LO)
  • Barbara Opar (I LO)
  • Barbara Ostaszewska (I LO)
  • Barbara Ostaszewska (ZSHiU)
  • Barbara Sobczyszyn (I LO)
  • Barbara Sykulska (II LO)
  • Bartosz Kaźmierczak (ZSB)
  • Beata Janiec (ZSB)
  • Beata Majewska (I LO)
  • Beata Mosorka-Nieścior (II LO)
  • Beata Rajczakowska (ZSM)
  • Beata Rembacz-Bonk (I LO)
  • Beata Solpa-Tertel (II LO, ZSE)
  • Beata Ulatowska (II LO)
  • Bogdan Biernat (ZSHiU)
  • Bogna Łasica (I LO)
  • Bronisław Sołek (ZSB)
  • Cezary Czernatowicz (I LO)
  • Damian Dziedziul (I LO)
  • Daniel Kęska (I LO i ZSE)
  • Daniel Małachowski (ZSM)
  • Danuta Jarosz (ZSOiZ i ZSM)
  • Danuta Jasiukiewicz (ZSM)
  • Dariusz Banaszak (ZSE i ZSM)
  • Dariusz Rataj (ZSHiU)
  • Dorota Chrzanowska-Florków (I LO)
  • Dorota Kurowska (II LO)
  • Dorota Startek (I LO)
  • Edward Florków (I LO)
  • Edward Jaślan (ZSE)
  • Edyta Adamczyk (ZSM)
  • Edyta Gawlik-Lippik (II LO)
  • Edyta Kwiecińska (II LO)
  • Elwira Madeiska (II LO)
  • Elżbieta Dacewicz (ZSB)
  • Elżbieta Gawlik-Jakubiak (ZSHiU)
  • Elżbieta Ginter (ZSB)
  • Elżbieta Magłysz (II LO)
  • Eugeniusz Franczyk (ZSE)
  • Ewelina Kałużna (II LO)
  • Ewelina Molińska (ZSM)
  • Feliks Sznajder (ZSM)
  • Grzegorz Chudzik (ZSE)
  • Grzegorz Kiliszek (ZSM)
  • Irena Kilimiak (I LO)
  • Irmina Nowak (I LO)
  • Agnieszka Budaj-Jaśkiewicz (ZSHiU)
  • Agnieszka Niedźwiecka (II LO)
  • Alina Naruszewicz (ZSB)
  • Tetiana Andrushko (ZSE)
  • Tomasz Benesiewicz (ZSE)
  • Tomasz Hoszowski (I LO)
  • Alina Naruszewicz (ZSHiU)
  • Alina Orlak (ZSB)
  • Andrzej Leśniewski (ZSE)
  • Andrzej Mitek (ZSE)
  • Andrzej Pęczkowski (ZSE)
  • Ewa Suchecka (ZSE)
  • Andrzej Potaczek (ZSHiU)
  • Ewa Cierniak (ZSHiU)
  • Elżbieta Niedźwiecka (ZSE)
  • Ewa Ostaszewska (ZSHiU)
  • Izabela Irska (ZSHiU)
  • Izabela Zdunek-Głowacka (ZSE)
  • Agata Szostok (ZSB)
  • Zbigniew Herbut (ZSOiZ)
  • Wiesław Stefanik (ZSHiU)
  • Wiesława Gruszecka (ZSHiU)
  • Wioletta Kraus (ZSHiU)
  • Małgorzata Broszko-Sudół (ZSE)
  • Łukasz Zmitrukiewicz (ZSE)
  • Zuzanna Mróz (I LO)
  • Zuzanna Olejniczak (ZSB)
  • Adrianna Kozarska (ZSE)
  • Adrian Kos (ZSE)
  • Adriana Wiącek (ZSB)
  • Agnieszka Koplin (ZSHiU)
  • Ilona Szymecka (ZSOiZ)
  • Marta Wojciechowska (ZSHiU)
  • Marzanna Szumachowska (ZSHiU)
  • Jan Russ (ZSM)
  • Mateusz Rosiński (II LO)
  • Ryszard Rudek (ZSM)
  • Waldemar Krysztofiak (ZSM)
  • Adam Maksymczyk (ZSM)
  • Beata Żuromska (ZSOiZ)