Spawacz - k. Drezna

1 data dodania 2017-06-19

Firma w Niemczech poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Opis stanowiska:

Spawanie różnych elementów,
Spawanie precyzyjne,
Praca z wykorzystaniem rysunku technicznego.
Od kandydatów oczekujemy:

Uprawnienia spawalnicze (mile widziane),
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
Doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu,
Dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
Znajomość rysunku technicznego,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Wybranemu kandydatowi gwarantujemy:

umowę o pracę i długoterminową współpracę,
pracę zawsze na tym samym oddziale,
opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dodatki za nadgodziny ,
możliwość otrzymania zaliczki,
opiekę polskiego biura,
kompetentnych współpracowników,
jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.mrjob@gmail.com w tytule maila prosimy o wpisanie Spawacz drezno .

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Miejsce pracy: Niemcy k.Drezna