Kierowca samochodu ciężarowego transport okien

1 data dodania 2017-04-20
2 telefon kontaktowy XXX 2719400

Firma PUR-Service + Montage GmbH z siedzibą w Dreźnie– testowana i certyfikowana przez TÜV.

Obecnie poszukujemy kierowców aut ciężarowych do transportów okien i drzwi dla zakładu produkcyjnego w rejonie Gery.

Zadania

Transport drzwi i okien w rejonie zakładu i na terenie całych Niemiec
W razie potrzeby załadunki wókiemwidłowym
Zabezpieczanie ładunków
Kontrola dokumentacji

Kwalifikacje

Doświadczenie jako kierowca zawodowy (najlepiej na typowych ciężarówkach do przewozu okien)
Prawo jazdy kat. C, C+E (kod 95), karta kierowcy
Dobra znajomość języka niemieckiego
Brak nałogów
Zaangażowanie i profesjonalność

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę i możliwość rozwoju
Taryfowe i punktualne wynagrodzenie plus premie
Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy i dodatek bożonarodzeniowy według umowy taryfowej
Organizacja bezplatnego zakwaterowania na miejscu pracy
Ubranie robocze
Opieka naszych polskojęzycznych osób kontaktowych
Zostań członkiem naszego zespołu !

Dane kontaktowe:

PUR Service + Montage GmbH
Meschwitzstr.21
01099 Dresden

www.pur-service.com