Kierowca hakowca -sortownia odpadow

1 data dodania 2017-04-20
2 telefon kontaktowy XXX 2719400

Firma PUR-Service + Montage GmbH z siedzibą w Dreźnie– testowana i certyfikowana przez TÜV.

Obecnie poszukujemy kierowcy samochodu ciezarowego (typu hakowiec) w rejonie Karlsruhe

Zadania

Przewóz kontenerów na terenie stacji przeładunkowej, sortowni odpadów
Załadunek odpadów
Drobne konserwacje powierzonego sprzętu

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego (hakowce, auta do przewozów kontenerow samowyładowczych, ciągniki balastowe, ładowarki)
Ważne prawo jazdy kat. C lub C+E
Ważna elektroniczna karta kierowcy
Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych kat. II Ż oraz ADR na pojazdy inne niż cysterny
Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
Do 30 dni urlopu
Pakiet socjalny, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
Dodatki za nadgodziny według umowy taryfowej
Zapewniamy ubranie ochronne
Organizacja bezplatnego zakwaterowania
Wzbudzilismy Twoje zainteresowanie? Wykorzystaj szanse na zmianę zawodową! Czekamy na twoje dokumenty aplikacyjne!

Dołącz do naszego zespolu!

Dane kontaktowe
PUR-Service+Montage GmbH
Meschwitzstraße 21

D-01099 Dresden