mieszkanie 2 pokojowe w szczytnicy-46,90 m2--ii piętro

1 cena 46 800,00 zł
2 data dodania 2017-04-19
3 telefon kontaktowy XXX 5 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse
5 powierzchnia (m²) 46
6 liczba pokoi 2
7 lokalizacja Szczytnica

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,90 m2 położonego w miejscowości Szczytnica, oddalonej 14 km od Bolesławca.
Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek jest po przeprowadzonej termomodernizacji, dodatkowo przed oknami jest realizowany remont parkingów oraz dojazdów
W mieszkaniu mamy do dyspozycji kuchnię wraz z balkonem, dużą łazienkę, salon, sypialnię również z balkonem oraz przedpokój.
W 2013 roku w mieszkaniu została położona nowa instalacja hydrauliczna oraz elektryczna. W niektórych pomieszczeniach jest wylana posadzka oraz położona gładź na ścianach. Ponadto w łazience wyprowadzone są przyłącza sanitarne oraz została zabudowana instalacja (geberit) pod toaletę.
Bardzo niskie koszty utrzymania w wysokości 120 zł miesięcznie to jeden z największych atutów tej nieruchomości.
Kolejnym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja, w pobliżu znajduję się zjazd z autostrady A4 i A18, dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna, w której możemy znaleźć sklepy spożywcze, restaurację oraz KFC. Ponadto w Szczytnicy znajduje się przedszkole, liczne sklepy spożywcze, poczta oraz stację paliw.

SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI.
KUPUJĄC TO MIESZKANIE, OTRZYMUJESZ GRATIS JEGO UBEZPIECZENIE NA ROK!!!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 259-700 Bolesławiec
Kom.609 576 429
info@get-house.pl