Ślusarz - Hormann Legnica

1 data dodania 2017-07-17

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim
z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

Zakład produkcyjny firmy Hörmann z siedzibą w Osłej, gm. Gromadka poszukuje osoby na stanowisko: ŚLUSARZ

Zadania:
• Praca w systemie trzyzmianowym

Wymagane kwalifikacje:
• doświadczenie,
• znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,
• zdolności manualne .

Profil osobowościowy:
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność,
• samodzielność i odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego - dokształcanie fachowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy adres:
k.budny.leg@hormann.pl
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: ślusarz (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.