Programista konfiguratora produktu - Hormann Legnica

1 data dodania 2017-07-17

Hörmann Legnica – zatrudni PROGRAMISTĘ konfiguratora produktu
(Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Osła/gm. Gromadka)

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim
z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.
Zakład produkcyjny firmy Hörmann z siedzibą w Osłej, gm. Gromadka poszukuje Pracownika na stanowisko: PROGRAMISTA konfiguratora produktu

Zakres obowiązków:
- rozwój i testowanie konfiguratora produktu CAMOS dla produktów wytwarzanych w naszym zakładzie,
- bieżąca opieka nad dotychczasowym programem,

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie /warunek konieczny/,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- absolwent lub student ostatniego roku wyższej uczelni o profilu informatycznym,
- znajomość zasad programowania obiektowego,
- co najmniej podstawowa znajomość programowania w języku C++, znajomość dodatkowych języków programistycznych będzie atutem,
- dyspozycyjność do krótkich wyjazdów szkoleniowych,
- mile widziana znajomość obsługi programu SAP.

Oferujemy:
- szkolenia wdrażające do obsługi i programowania w konfiguratorze produktów CAMOS,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów oraz rozwoju zawodowego,
- doskonałą atmosferę pracy,
- narzędzia niezbędne do pracy,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy adres:
k.budny.leg@hormann.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na stanowisko: programista konfiguratora produktu dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."