1 data dodania 2017-07-17
2 telefon kontaktowy XXX 0-696

MONTER

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko:

Monter
Nr referencyjny: MR/043/RGN
Miejsce pracy: okolice Bolesławca ( po upływie dwóch miesięcy, praca na terenie Niemiec)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w międzynarodowej Firmie

Obowiązki:
- wykonywanie montażu napędów do drzwi
- montaż drzwi do budownictwa obiektowego- drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne wykonywane ze stali lub aluminium
- prowadzenie dokumentacji montażowej
- terminowa realizacja wykonywanych prac

Wymagania:
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
- prawo jazdy kat B
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

CV prosimy wysyłać na adres: boleslawiec.zgorzelecka@manpower.pl

Lub kontakt telefoniczny:
668-869-469
696-023-420

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."