Działka plus rozpoczęta budowa

1 cena 100 000,00 zł
2 data dodania 2017-12-04
3 telefon kontaktowy XXX 3275

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1204 m2 wraz z rozpoczętą budową w Warcie Bolesławieckiej w niedalekiej odległości od Bolesławca. Działka w kształcie prostokąta, ukształtowanie płaskie. Cicha i spokojna okolica , w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wszystkie media: gaz , prąd , kanalizacja w obrębie działki. Ważne pozwolenia na budowę oraz przyłączy.
Rozpoczęty projekt domku jednorodzinnego wraz z garażem o powierzchni :126,30 m2 , powierzchnia parteru składa się z dużego , przestronnego salonu wraz z tarasem od strony południowo - zachodniej z aneksem kuchennym i spiżarnią , łazienki, dodatkowego pokoju/ gabinetu, przedpokoju i przedsionka. Powierzchnia parteru : 67,65 m2 . Oprócz tego na parterze znajduje się garaż , pomieszczenie gospodarcze i kotłownia o powierzchni : 31,80 m2. Na poddaszu użytkowym znajdują się trzy pokoje, garderoba, łazienka i przedpokój. Powierzchnia poddasza 54,00 m2.
W niedalekiej odległości znajduje się sklep Lewiatan, piekarnia, przystanek autobusowy z dogodnymi połączeniami do Bolesławca, szkoła podstawowa, las oraz ścieżka rowerowa , która prowadzi na Zamek Grodziec. Dogodne miejsce dla spędzania aktywnego trybu życia oraz spacerów.

Zapraszamy na prezentację.
Nieruchomości Bolesławiec.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KREDYTOWA
Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i wspieramy Klienta swoją wiedza do momentu podpisania umowy kredytowej.

Agnieszka Wysocka
MSR Nieruchomości
ul. Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec